FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
ताेयानाथ रेग्मी उप सचिव शिक्षा युवा तथा खेलकुद
पदमलाल रार्इ पशु विकास अधिकृत ९८५२६८१०४४
Chudamani Khanal Assistant Accountant 9842656039
बिजयकुमार शर्मा शाखा अधिकृत प्रशासन शाखा bijaysharma44@gmail.com ९८५१००७९९७
Tulashi Prasad Bhandari Junior Officer 9842623443
Begendra Rai JCB Driver 9817922811
Pankaj Bhurtel Chief Executive Officer arjundharamun@gmail.com 9852633111
डेनजनी आचार्य प्रशासकीय अधिकृत कर तथा राजश्व प्रशासन 023-465502
मिश्री लाल शर्मा स्वास्थ्य शाखा प्रमुख स्वास्थ्य शाखा ९८४२७००५१०
केशवराज ढुंगेल शाखा अधिकृत राेजगार शाखा rdkeshu@gmail.com ९८५२०५३३३७
अर्जुनप्रसाद अाचार्य वडा सचिव ११ न‌ं वडा कार्यालय
राेशन बस्नेत अहेव
धनबहादुर खड्का वडा सचिव ६ न‌ं वडा कार्यालय
सावित्रा दाहाल पशु स्वास्थ्य प्राविधिक
भगवती कार्की महत कम्प्युटर अपरेटर ३ न‌ं वडा कार्यालय ९८१७९४२७९५
रामसुशिल यादव अायुर्वेद निरीक्षक आयुर्वेद 9812100303
सस्मिता लुर्इटेल वडा सचिव ८ न‌ं वडा कार्यालय ९८०२७३४०६५
धनेन्द्र पराजुली ना.प.से.प्रा ९८१४९०६८९८
चुडामणि निराैला वडा सचिव १ न‌ं वडा कार्यालय ९८४९६२२४९३
पवित्रा बास्काेटा सहायक महिला विकास निरिक्षक महिला तथा बालबालिका शाखा ९८४४६५१३४२
माया बस्नेत अनमी
मिना अधिकारी कृषि प्राविधिक ०२३४६५०४४
धर्मेन्द्रकुमार साहू खरिदार ७ न‌ं वडा कार्यालय
शान्ता गड्ताैला कट्टेल वडा सचिव ९ न‌ं वडा कार्यालय
अर्जुनप्रसाद अधिकारी वडा सचिव ३ न‌ं वडा कार्यालय ९८४२७१३२२०
चिरन्जिवी खवास अमिन नापी 9844660630
जुनिता अधिकारी अनमी
मुना सुवार निराैला खरिदार ७ न‌ं वडा कार्यालय 9844065434
राजविक्रम खड्का खरिदार जिन्सी व्यवस्थापन 9807930040
बन्दना भट्टरार्इ अनमी
सुरज राजव‌शी वडा सचिव ४ न‌ं वडा कार्यालय mesurajvai56@gmail.com 9815977100
साैजन कटुवाल खरिदार प्रशासन तथा सामाजिक सुरक्षा saujanya.anubhav@gmail.com 9801408267
देबेन्द्र सुवेदी वडा सचिव ५ न‌ं वडा कार्यालय 9843255814
टेकबहादुर तामाङ्ग कार्यालय सहयाेगी
हेमनारायण चाैधरी सुरक्षा गार्ड ९८१५०६७९६७
जानुका कुँवर कार्यालय सहयाेगी
दुर्गा नेपाल कार्यालय सहयाेगी ९८१५०१४४८९
टिकाराम खतिवडा कार्यालय सहयाेगी ७ न‌ं वडा कार्यालय ९८२५९३३०४०
मनाेज रानामगर कार्यालय सहयाेगी २ न‌ं वडा कार्यालय
मतिमाया खवास कार्यालय सहयाेगी ३ न‌ं वडा कार्यालय
सावित्रा कार्की कार्यालय सहयाेगी
शिवलाल चाैधरी कार्यालय सहयाेगी
लिला कुमार निराैला हलुका सवारी चालक ९८०१४५१९९१
गिता हरिजन मल्लिक कुचिकार
जाेगेन्द्र मल्लिक कुचिकार
Niraj Adhikari Engineer adhniraj@gmail.com 9852645502
Mukunda Basnet Health Sector Head 9807964180
Chandra Bhan Gupta Assistant Accountant cbgupta430@gmail.com 9846192430
Tibendra Adhikari Junior Officer tibendraadhikari@gmail.com 9818062084
Pradip Kumar Puri Sub Engineer 9852680000
khagendra Bahadur Lingden Kharidar lingdenkhagendra@gmail.com 9852671864
Chhabiraman Pokhrel Ast. Sub-Engineer 9852674544
Saujan Katuwal Kharidar saujanya.anubhav@gmail.com 9801408267
Rajkumar Pariyar Heavy Driver 9816920845
Binod Khanal IT Officer binod.iiht1@gmail.com 9814961919
Raju Parajuli Ayurved Health Assistent rajuparajuli46@gmail.com 9806018657
Shalik Ram Bhattarai Planning Officer shalikbhattarai@gmail.com 9842637855
Himraj Sedhai Senior Program Planning Officer sedaihimraj@gmail.com 9852677362
Netra Prasad Bhattarai Security Guard 9816016201
Kamal Raj Poudyal Sub Engineer kpoudyal85@gmail.com 9852679240
Balkrishna Nepal Assistant Accountant balkrishnanepal1971@gmail.com 9842686970
Krishna Nepal Kharidar krishnanepal50@gmail.com 9844686105
Basant Budhathoki Computer Operator basanbudathoki@gmail.com 9842697039
Sita Mallik Office helper 9816093536