FAQs Complain Problems

समाचार

Officials

Photo Designation Section Phone
गीता कुमारी राई प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ९८५२६३३१११
ताेयानाथ रेग्मी उप सचिव शिक्षा युवा तथा खेलकुद ९८४२६७८६६६
पदमलाल राई पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा ९८५२६८१०४४
अनिल ठाकुर कविराज निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633322
केशव रिजाल स्वास्थ्य शाखा प्रमुख स्वास्थ्य शाखा 9852621014
हिमराज सेडाई सुचना अधिकारी सूचना अधिकारी ९८५२६७७३६२
निरज अधिकारी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9852645502
दुर्गा देवी चापागाईं सि.अ.न.मि. निरिक्षक स्वास्थ्य सेवा शाखा 9815099127
डेनजनी आचार्य प्रशासकीय अधिकृत कर तथा राजश्व प्रशासन ९८५२६७४३७२
मुकुन्द बस्नेत सि अ हे व अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ९८०७९६४१८०
चुडामणि निरौला प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन शाखा,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9842623191
इन्द्र प्रसाद पाैडेल आन्तरिक लेखा परीक्षण अधिकृत आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9851086497
निता नेपाल इन्जिनियर याेजना तथा प्राविधिक शाखा 9841973993
प्रतिज्ञा थापा मगर राेजगार संयाेजक राेजगार सेवा केन्द्र 9852649735
बिनाेद खनाल सुचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ९८१४९६१९१९
बसन्त बुढाथाेकी कम्प्युटर अपरेटर याेजना तथा अनुगमन शाखा ९८४२६९७०३९
राजु पोख्रेल एम.आइ.एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
संगिता सिटौला एम.आइ.एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
पुष्कर खतिवडा बैद्य निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633420
प्रकाश पौडेल सहायक(पाचौँ) वडा सचिव,७ नं वडा कार्यालय 9841572268
सस्मिता लुईटेल सहायक(पाचौँ) वडा सचिव,८ न‌ं वडा कार्यालय ९८०२७३४०६५
राजकुमार परियार हेब्बी सवारी चालक ९८१६९२०८४५
छविरणम पाेखरेल अ.सव.इन्जिनियेर प्राविधिक शाखा ९८५२६७४५४४
सन्जय मल्लिक कुचिकार ९८०६०८५८३०
साैजन कटुवाल सहायक (चौथो) कर्मचारी प्रशासन शाखा,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9801421333
राेशन बस्नेत अहेव
देवी कुमारी लिम्बु पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा 9842627304
भगवती कार्की महत कम्प्युटर अपरेटर ३ न‌ं वडा कार्यालय ९८१७९४२७९५
प्रदिपकुमार पुरी सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५२६८००००
तिवेन्द्र अधिकारी सहायक(पाचौँ) प्रमुख,जिन्सी शाखा ९८१८०६२०८४
समिता पराजुली फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
कमल राज पाैड्याल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५२६७९२४०
सुस्मिता प्रसाई सिटौला कम्प्युटर अपरेटर राजश्व शाखा 9862647170
नेत्र प्रसाद भट्टराई सुरक्षा गार्ड ९८१६०१६२०१
कृष्ण नेपाल सहायक (चौथो) वडा सचिव,१० न‌ं वडा कार्यालय ९८४४६८६१०५
बेगेन्द्र राई जे सी बी चालक ९८१७९२२८११
सिता मल्लिक कार्यालय सहयाेगी ९८१६०९३५३६
खगेन्द्र बहादुर लिङदेन सहायक (चौथो) वडा सचिव १ नं वडा कार्यालय ९८५२६७१८६४
चुडामणी खनाल सह–लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४२६५६०३९
गणेशप्रसाद सिटौला लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा 9842628087
पवित्रा बास्काेटा सहायक महिला विकास निरिक्षक वडा सचिव वडा नं ५ ९८४४६५१३४२
त्रिबिक्रम पाेख्रेल सहायक (चौथो) वडा सचिव, ९ नं. वडा कार्यालय 9852640044
माया बस्नेत अनमी
मिना अधिकारी नायब प्राविधिक सहायक(कृषि) ९८४४६४७९८७
धर्मेन्द्रकुमार साहू सहायक (चौथो) दर्ता चलनी इकाइ,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय
चिरन्जिवी खवास अमिन नापी 9844660630
जुनिता अधिकारी अनमी ९८६२६७८३६५
मुना सुवार निराैला सहायक (चौथो) वडा सचिव,११ न‌ं वडा कार्यालय 9844065434
बन्दना भट्टराई अनमी
सुरज राजव‌शी सहायक (चौथो) वडा सचिव,४ न‌ं वडा कार्यालय 9815977100
टेकबहादुर तामाङ्ग कार्यालय सहयाेगी ९८४२६५२३४८
हेमनारायण चाैधरी सुरक्षा गार्ड ९८१५०६७९६७
जानुका कुँवर कार्यालय सहयाेगी ९८४२७५३२०६
दुर्गा नेपाल कार्यालय सहयाेगी ९८१५०१४४८९
टिकाराम खतिवडा कार्यालय सहयाेगी ७ न‌ं वडा कार्यालय ९८२५९३३०४०
मनाेज रानामगर कार्यालय सहयाेगी २ न‌ं वडा कार्यालय
मतिमाया खवास कार्यालय सहयाेगी ३ न‌ं वडा कार्यालय
सावित्रा कार्की कार्यालय सहयाेगी
शिवलाल चाैधरी कार्यालय सहयाेगी
लिला कुमार निराैला हलुका सवारी चालक ९८०१४५१९९१
गिता हरिजन मल्लिक कुचिकार
जाेगेन्द्र मल्लिक कुचिकार