FAQs Complain Problems

समाचार

Officials

Photo Designation Section Phone Weight
अम्बिकाप्रसाद चौलागाई प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख 9852633111 15
ताेयानाथ रेग्मी उप सचिव शिक्षा युवा तथा खेलकुद ९८४२६७८६६६ 14
पदमलाल राई पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा ९८५२६८१०४४ 12
अनिल ठाकुर कविराज निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633322 11
केशव रिजाल स्वास्थ्य शाखा प्रमुख स्वास्थ्य शाखा 9852621014 10
हिमराज सेडाई सुचना अधिकारी सूचना अधिकारी ९८५२६७७३६२ 9
निरज अधिकारी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9852645502 8
निता नेपाल इन्जिनियर याेजना तथा प्राविधिक शाखा 9841973993 8
डेनजनी आचार्य प्रशासकीय अधिकृत कर तथा राजश्व प्रशासन ९८५२६७४३७२ 8
मुकुन्द बस्नेत सि अ हे व अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ९८०७९६४१८० 8
दुर्गा देवी चापागाईं सि.अ.न.मि. निरिक्षक स्वास्थ्य सेवा शाखा 9815099127 8
चुडामणि निरौला प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन शाखा,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9842623191 8
सुमित मगर शाखा अधिकृत सहकारी,महिला तथा बालबालिका शाखा 9851186698 8
इन्द्र प्रसाद पाैडेल आन्तरिक लेखा परीक्षण अधिकृत आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9851086497 8
प्रतिज्ञा थापा मगर राेजगार संयाेजक राेजगार सेवा केन्द्र 9806049735 7
बिनाेद खनाल सुचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ९८१४९६१९१९ 7
बसन्त बुढाथाेकी कम्प्युटर अपरेटर याेजना तथा अनुगमन शाखा ९८४२६९७०३९ 6
राजु पोख्रेल एम.आइ.एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना 5
संगिता सिटौला एम.आइ.एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना 3
पुष्कर खतिवडा बैद्य निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633420 1
प्रकाश पौडेल सहायक(पाचौँ) वडा सचिव,७ नं वडा कार्यालय 9841572268 1
सस्मिता लुईटेल सहायक(पाचौँ) वडा सचिव,८ न‌ं वडा कार्यालय ९८०२७३४०६५ -2
राजकुमार परियार हेब्बी सवारी चालक ९८१६९२०८४५ -3
छविरणम पाेखरेल अ.सव.इन्जिनियेर प्राविधिक शाखा ९८५२६७४५४४ -5
सन्जय मल्लिक कुचिकार ९८०६०८५८३० -10
साैजन कटुवाल सहायक (चौथो) कर्मचारी प्रशासन शाखा,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9801421333 -13
राेशन बस्नेत अहेव -14
देवी कुमारी लिम्बु पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा 9842627304 -14
भगवती कार्की महत कम्प्युटर अपरेटर ३ न‌ं वडा कार्यालय ९८१७९४२७९५ -16
प्रदिपकुमार पुरी सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५२६८०००० -17
तिवेन्द्र अधिकारी सहायक(पाचौँ) प्रमुख,जिन्सी शाखा ९८१८०६२०८४ -18
समिता पराजुली फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना -18
कमल राज पाैड्याल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५२६७९२४० -18
नेत्र प्रसाद भट्टराई सुरक्षा गार्ड ९८१६०१६२०१ -19
कृष्ण नेपाल सहायक (चौथो) वडा सचिव,१० न‌ं वडा कार्यालय ९८४४६८६१०५ -19
सुस्मिता प्रसाई सिटौला कम्प्युटर अपरेटर राजश्व शाखा 9862647170 -19
बेगेन्द्र राई जे सी बी चालक ९८१७९२२८११ -20
सिता मल्लिक कार्यालय सहयाेगी ९८१६०९३५३६ -20
खगेन्द्र बहादुर लिङदेन सहायक (चौथो) वडा सचिव १ नं वडा कार्यालय ९८५२६७१८६४ -20
चुडामणी खनाल सह–लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४२६५६०३९ -20
गणेशप्रसाद सिटौला लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा 9842628087 -30
पवित्रा बास्काेटा सहायक महिला विकास निरिक्षक वडा सचिव वडा नं ५ ९८४४६५१३४२ -37
त्रिबिक्रम पाेख्रेल सहायक (चौथो) वडा सचिव, ९ नं. वडा कार्यालय 9852640044 -37
माया बस्नेत अनमी -38
मिना अधिकारी नायब प्राविधिक सहायक(कृषि) ९८४४६४७९८७ -39
धर्मेन्द्रकुमार साहू सहायक (चौथो) दर्ता चलनी इकाइ,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय -40
चिरन्जिवी खवास अमिन नापी 9844660630 -50
जुनिता अधिकारी अनमी ९८६२६७८३६५ -52
मुना सुवार निराैला सहायक (चौथो) वडा सचिव,११ न‌ं वडा कार्यालय 9844065434 -53
बन्दना भट्टराई अनमी -55
सुरज राजव‌शी सहायक (चौथो) वडा सचिव,४ न‌ं वडा कार्यालय 9815977100 -56
टेकबहादुर तामाङ्ग कार्यालय सहयाेगी ९८४२६५२३४८ -62
हेमनारायण चाैधरी सुरक्षा गार्ड ९८१५०६७९६७ -65
जानुका कुँवर कार्यालय सहयाेगी ९८४२७५३२०६ -66
दुर्गा नेपाल कार्यालय सहयाेगी ९८१५०१४४८९ -67
टिकाराम खतिवडा कार्यालय सहयाेगी ७ न‌ं वडा कार्यालय ९८२५९३३०४० -68
मनाेज रानामगर कार्यालय सहयाेगी २ न‌ं वडा कार्यालय -69
मतिमाया खवास कार्यालय सहयाेगी ३ न‌ं वडा कार्यालय -70
सावित्रा कार्की कार्यालय सहयाेगी -72
शिवलाल चाैधरी कार्यालय सहयाेगी -73
लिला कुमार निराैला हलुका सवारी चालक ९८०१४५१९९१ -76
गिता हरिजन मल्लिक कुचिकार -82
जाेगेन्द्र मल्लिक कुचिकार -82